środa, 18 grudnia 2013

Home sweet home

Ostatnio w gim(b)nazjum na wolontariacie robiliśmy maraton pisania listów
Jest to pożyteczne bo dzięki 1000000 listom człowiek który został oskarżony o wyrażanie swojego zdania na fb i został skazany na 7,5 lat  ma szansę wyjść na wolność.
Maraton odbył się 14-15 grudnia 2013 r. w ponad 400 miejscach na świecie :)



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz