Ostatnio w gim(b)
nazjum na wolontariacie robiliśmy maraton pisania listów

Jest to pożyteczne bo dzięki 1000000 listom człowiek który został oskarżony o wyrażanie swojego zdania na fb i został skazany na 7,5 lat ma szansę wyjść na wolność.
Maraton odbył się 14-15 grudnia 2013 r. w ponad 400 miejscach na świecie :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz