Okej tak jak obiecałam :D
Tatuaże z henny !
Sama ostatnio wpadłam na ten hmm dziwny(?) pomysł ale był strzałem w dziesiątkę bo chciałam mieć tatuaż jednak nie znalazłam salonu gdzie można go zrobić od lat 16/17 ;< Tak więc mam zmywalne :D
< kotwica, krzyż, napis HOPE, oczko>
Dzisiaj trochę o nich :D
Do nanoszenia wzorów na skórę potrzebujecie aplikator, którym będziemy rysować wzory. Taki aplikator można wykonać samemu na wiele sposobów. Możecie użyć kawałka plastikowej foli, którą zwińcie w stożkowaty rulon i sklejcie taśmą klejącą, żeby Wam się nie rozwijał podczas pracy. Możecie również zaadaptować pustą buteleczkę po wodzie utlenionej lub czymś podobnym, na końcu umieścić końcówkę od długopisu lub ołówka mechanicznego. I gotowe.
Kiedy aplikator macie już gotowy wypełnijcie go wcześniej przygotowaną pastą z henny i możecie przystąpić do rysowania różnych wzorów. Pamiętajcie, że intensywność koloru zależy m.in. od grubości nałożonej pasty. Starajcie się zachować jednolitą grubość nałożonej pasty na całym tatuażu. Malujcie rysując linie a nie stawiając kropki. Po wykonaniu i wyschnięciu górnej warstwy tatuażu możecie tatuaż zawinąć np. w ręcznik papierowy i w takiej formie przechować go do rana (ewentualnie 6 godzin). Taki "opatrunek" możecie owinąć dookoła np. folią spożywczą lub okleić plastrami. Zdejmując "opatrunek", Waszym oczom ukaże się pasta, którą należy ZETRZEĆ (a nie zmywać, gdyż przy skórze będzie ona jeszcze wilgotna), sam tatuaż proponujemy przemyć najszybciej 1-2 godz. po zdjęciu pasty.
Nie załamujcie się jeśli po starciu pasty Waszym oczom ukaże się pomarańczowo – rudy rysunek. To naturalne dla naturalnej henny. Za dwa dni wszystko powinno się unormować, czyli Wasz rysunek powinien przybrać brązową barwę. W zależności od tego jak długo pasta pozostawała na ciele i od części ciała, na którą była nałożona, tatuaż będzie miał różną barwę. Tatuaż na stopach i dłoniach będzie miał zabarwienie czekoladowobrązowe lub ciemne czerwonomahoniowe. Intensywność barwy zależy m.in. od koloru malowanej skóry. Barwnik łączy się trwale z keratyną, więc w miejscach, gdzie jest jej więcej kolor będzie ciemniejszy (dłonie, stopy). Na innych częściach ciała otrzymacie tatuaż w odcieniu herbaty. Zauważcie, że naturalna henna utrzymuje się dłużej na skórze niż toksyczna henna z PPD.
- See more at: HELFY
Luv u guys ::*
niedziela, 20 lipca 2014
sobota, 19 lipca 2014
Nails Day
Cześć jako, że nie pisałam długo <bardzo długo> to postanowiłam zrobić notkę o paznokciach.
Do wczoraj sama miałam piękne i długie aż do czasu gdy podczas oglądania filmu jeden mi pękł <środkowy z prawej ręki [*]> Postanowiłam spiłować je na migdałki i to był mój błąd bo na krótkich migdałki nie są takie piękne, no ale trudno, poczekam aż odrosną :)
Tutaj zdjęcia z paznokci przed i po
Przed :
Osobiście marzą mi się te :
Następna notka o tatuażach z henny :* Miłego Dnia
Do wczoraj sama miałam piękne i długie aż do czasu gdy podczas oglądania filmu jeden mi pękł <środkowy z prawej ręki [*]> Postanowiłam spiłować je na migdałki i to był mój błąd bo na krótkich migdałki nie są takie piękne, no ale trudno, poczekam aż odrosną :)
Tutaj zdjęcia z paznokci przed i po
Przed :
Po:
Niby różnica niewielka ale to tylko przez słabą jakość zdjęć w rzeczywistości różnica jest ogromna.
No dobra koniec o moich paznokciach.
Chciałam wam dzisiaj przedstawić różne inspiracje paznokci
Tzw. paznokcie "Na Rihanne"

Niby różnica niewielka ale to tylko przez słabą jakość zdjęć w rzeczywistości różnica jest ogromna.
No dobra koniec o moich paznokciach.
Chciałam wam dzisiaj przedstawić różne inspiracje paznokci
Tzw. paznokcie "Na Rihanne"
Osobiście marzą mi się te :
Następna notka o tatuażach z henny :* Miłego Dnia
sobota, 29 marca 2014
this is how you remind me.
Nie możliwe, miał wypadek to tyle.. ale żyje. Musi żyć.
Dowiem się - Pomyślałam patrząc na puste pole do pisania.
" Nic mu nie jest? " - Napisałam kierując się w stronę klifu nad którym często przesiadywaliśmy.
Pare minut i dotarłam, ile tu wspomnień, chwile tu przesiedziane wydawały się wiecznością.
Odpowiedź !
"Niestety" - To mi wystarczyło. Skoczyłam.
- Dalszy ciąg sms'a
"Niestety, ale nie mogę Ci dać mojego syna do telefonu ponieważ jest na sali gdzie nie wolno używać telefonów, lekarze mówią, że to nic groźnego i możliwe że jutro wyjdzie ze szpitala.
Dowiem się - Pomyślałam patrząc na puste pole do pisania.
" Nic mu nie jest? " - Napisałam kierując się w stronę klifu nad którym często przesiadywaliśmy.
Pare minut i dotarłam, ile tu wspomnień, chwile tu przesiedziane wydawały się wiecznością.
Odpowiedź !
"Niestety" - To mi wystarczyło. Skoczyłam.
- Dalszy ciąg sms'a
"Niestety, ale nie mogę Ci dać mojego syna do telefonu ponieważ jest na sali gdzie nie wolno używać telefonów, lekarze mówią, że to nic groźnego i możliwe że jutro wyjdzie ze szpitala.
"Ucieknę z Tobą tam gdzie kończy się świat"
Hej :D
ojj ostatni post 1,5 miesiąca temu zaniedbuję ten bloog, ale tak jakoś wyszło.
Dzisiejszy dzień był dość nudny więc postanowiłam trochę go urozmaicić i wzięłam się za DIY ze spodenkami :D ( dżinsowe spodnie z wysokim stanem = biało-błękitne spodenki z wzorem a'la zebra i błękitnym materiałem na kieszenie) Niestety by dokupić jeszcze 1 niezbędną rzecz by je doprowadzić do końca muszę poczekać do poniedziałku :( . Nie mogę się doczekać by je tutaj dodać :) już kiedyś eksperymentowałam z barwnikami itd. i efektem były 2 pary krótkich spodenek
pierwsze różowo-fioletowo-niebieskie z ćwiekami, drugie czerwono-czarne ze złotymi agrafkami :)) osobiście efekt pierwszych podoba mi się bardziej :D
W następnej notce dodam zdjęcia tych 2 par i dokończonych trzecich :)
Narazie się żegnam z wami
:*
ojj ostatni post 1,5 miesiąca temu zaniedbuję ten bloog, ale tak jakoś wyszło.
Dzisiejszy dzień był dość nudny więc postanowiłam trochę go urozmaicić i wzięłam się za DIY ze spodenkami :D ( dżinsowe spodnie z wysokim stanem = biało-błękitne spodenki z wzorem a'la zebra i błękitnym materiałem na kieszenie) Niestety by dokupić jeszcze 1 niezbędną rzecz by je doprowadzić do końca muszę poczekać do poniedziałku :( . Nie mogę się doczekać by je tutaj dodać :) już kiedyś eksperymentowałam z barwnikami itd. i efektem były 2 pary krótkich spodenek
pierwsze różowo-fioletowo-niebieskie z ćwiekami, drugie czerwono-czarne ze złotymi agrafkami :)) osobiście efekt pierwszych podoba mi się bardziej :D
W następnej notce dodam zdjęcia tych 2 par i dokończonych trzecich :)
Narazie się żegnam z wami
:*
piątek, 7 lutego 2014
życie jest małą ściemniarą...
Cześć.
Mmmm... chyba każdy ma w życiu takie momenty kiedy chce się odciąć od świata, kiedy doszedł do wniosku, że już nic mu nie pozostało. Ja mam tak dziś z pewnością na bardzo długo.
Ten blog.. to jedyne co mi zostało.. kiedyś wiedziałam ,że mogę napisać tutaj wszystko co leży mi na sercu.. wolałam jednak skasować tyle wspomnień ( nie zbyt miłych ).
***
Ostatnio myślałam dużo nad tym jeśli ktoś chce się zabić to czy chciałby się wcześniej pożegnać z bliskimi ?
Odpowiedź to nie.
Po prostu.. jeśli człowiek jest pewny, że to już koniec .. to znaczy, że nie ma nikogo kto pomógłby mu przejść przez to bagno zwane życiem.
Moją uwagę przykuło też to stwierdzenie " Nie ma nic na zawsze " .
Tak.. dobrze powiedziane, nie ma nic "na zawsze". Nawet "zawsze" ma swój koniec tak jak każdy z nas.
Jeszcze coś.. dlaczego ludzie są podli ?
Myślą ,że słowem nie ranią.. mylą się, ranią i to często mocno.
Szkoda ,że takich ran się nie da zagoić.
One będą.
Zostaną.
Na zawsze.
***
When forever is out the door.
I ignore, when you call./♥

Mmmm... chyba każdy ma w życiu takie momenty kiedy chce się odciąć od świata, kiedy doszedł do wniosku, że już nic mu nie pozostało. Ja mam tak dziś z pewnością na bardzo długo.
Ten blog.. to jedyne co mi zostało.. kiedyś wiedziałam ,że mogę napisać tutaj wszystko co leży mi na sercu.. wolałam jednak skasować tyle wspomnień ( nie zbyt miłych ).
***
Ostatnio myślałam dużo nad tym jeśli ktoś chce się zabić to czy chciałby się wcześniej pożegnać z bliskimi ?
Odpowiedź to nie.
Po prostu.. jeśli człowiek jest pewny, że to już koniec .. to znaczy, że nie ma nikogo kto pomógłby mu przejść przez to bagno zwane życiem.
Moją uwagę przykuło też to stwierdzenie " Nie ma nic na zawsze " .
Tak.. dobrze powiedziane, nie ma nic "na zawsze". Nawet "zawsze" ma swój koniec tak jak każdy z nas.
Jeszcze coś.. dlaczego ludzie są podli ?
Myślą ,że słowem nie ranią.. mylą się, ranią i to często mocno.
Szkoda ,że takich ran się nie da zagoić.
One będą.
Zostaną.
Na zawsze.
***
When forever is out the door.
I ignore, when you call./♥

czwartek, 6 lutego 2014
Roses are red...
Pierwszy post w nowym roku wow :D
Długo mnie tutaj nie było no ale było parę spraw i jakoś czasu zabrakło.
Postaram się to jakoś nadrobić ;)
na początek:
Amerykańskie gwiazdy i ich polskie odpowiedniki :
1.One republic - LemON
2.Selena Gomez - Margaret
3.Miley Cyrus - Doda ( chociaż ta druga jest bardziej żałosna niż sławna to jednak jej skandale mnie przekonały)
4.Lady Gaga - Kora Jacykowska
5.Justin Bieber - Dawid Kwiatkowski
6.Bruno Mars - Igor Herbut
Długo mnie tutaj nie było no ale było parę spraw i jakoś czasu zabrakło.
Postaram się to jakoś nadrobić ;)
na początek:
Amerykańskie gwiazdy i ich polskie odpowiedniki :
1.One republic - LemON
2.Selena Gomez - Margaret
3.Miley Cyrus - Doda ( chociaż ta druga jest bardziej żałosna niż sławna to jednak jej skandale mnie przekonały)
4.Lady Gaga - Kora Jacykowska
5.Justin Bieber - Dawid Kwiatkowski
6.Bruno Mars - Igor Herbut
Subskrybuj:
Posty (Atom)









