czwartek, 19 grudnia 2013

Dzień Dobry !

Czeeeeeeeeść ! Na dobry początek dnia daję wam dziś trochę DIY może przyda się w nudnych chwilach przed świętami :)
osobiście nie bardzo jara mnie to całe "świąteczne szaleństwo" no ale jak już musi być to jakoś to przeboleje :)
No więc co do DIY :

Sukienka z koszulki :)
potrzebujemy :
• Za dużą koszulkę w dowolnym kolorze
Robimy tak jak na zdjęciu niżej
(Dość banalne wykonanie ale efekt świetny)




Wiosenne baletki ombre

potrzebujemy :
• 2 łyżki
• gąbkę z uchwytem
• rękawiczki gumowe białe
• baletki/najlepiej o jasnym kolorze/biel/beż itd.
• barwniki odzieżowe
wykonanie:

Barwniki rozrabiamy tak jak pisze na opakowaniu.
Czubek buta wkładamy delikatnie do barwnika np. różowego
Gąbkę moczymy w drugiej farbie delikatnie rozcierając na bok buta.
Czekamy aż wyschnie i gotowe.







Buty z neonową końcówką/noskiem


potrzebujemy:
• spray o kolorze jaki ma mieć nasz "nosek"
• buty /najlepiej lakierowane
• taśmę
wykonanie:
Taśmę naklejamy nad końcówką naszego buta wzwyż.
Psikamy sprayem zostawiamy aż wyschnie.
- Dla lepszego efektu buty można potem polakierować.








Bransoletka ze złotych śrubek
 potrzebujemy :
• 15/20 małych złotych/ew. srebrnych śrubek
• wstążkę lub ozdobny sznurek
• małe druty w kolorze tym samym co śrubki.
wykonanie:
łączymy drucikami śrubki ze sobą tworząc dowolny  wzór
na końcu przeplatamy wstążkę/sznurek przez końcówki śrub.
Łączymy ze sobą końce wstążki/sznurka

Trampki ze wzorkam
 potrzebujemy : 
• Białe trampki/vans
• Białą kartke z bloku technicznego/ew. twardą tekturkę
• Mazaki różnego koloru
• Nożyczki
wykonanie :
wycinamy z kartki/tektury zygzaki i nanosimy kartkę na but gdzie rysujemy mazakami znaczki.
zdj niżej:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz