Pousuwałam wszystkie posty żeby nie było spamu.
Na początek coś o MNIE
Jestem sb zwykłą szarą i "nudną" gim(b)azjalistką
mam (za 8 dni ) 14 lat ( ahh te uroki bycia z grudnia ;); )
mam aska/fb ale nie podam ze względu noo na anonimowość, może kiedyś.
Nazywajcie mnie wiśniowavodka albo po prostu wiśniowa :)
Uwielbiam wilki ♥
Kocham czytać ♥
Należę do wielu fandomów (nie pytać o to)
Słucham KAŻDEGO rodzaju muzyki zależy to od mojego humoru, więc bez spin jeśli dodam jakiegoś rocka a zaraz po tym biebsa ;)
Tyle. ;)
/ Żyj na złość innym.

Jestem sb zwykłą szarą i "nudną" gim(b)azjalistką
mam (za 8 dni ) 14 lat ( ahh te uroki bycia z grudnia ;); )
mam aska/fb ale nie podam ze względu noo na anonimowość, może kiedyś.
Nazywajcie mnie wiśniowavodka albo po prostu wiśniowa :)
Uwielbiam wilki ♥
Kocham czytać ♥
Należę do wielu fandomów (nie pytać o to)
Słucham KAŻDEGO rodzaju muzyki zależy to od mojego humoru, więc bez spin jeśli dodam jakiegoś rocka a zaraz po tym biebsa ;)
Tyle. ;)
/ Żyj na złość innym.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz