czwartek, 19 grudnia 2013

Song for christmas.




Dobra ! Po jakimś czasie znudzenia wybrałam 3 najpopularniejsze piosenki świąteczne i oceniłam voile:

Mariah Carey - All I want for christmas is you ft. Justin Bieber

Piosenka .. no wpada w ucho.
• Teledysk no cóż jest bardziej sztuczny 
niż atmosfera na zakupach świątecznych
• Jednak trzeba przyznać, że robi furorę na święta i jest tej piosenki wszędzie pełno.

       Ocena 9/10  
***
Cascada- Last Christmas

Niektórzy ludzie nie mają zielonego pojęcia, 
że jest to "ulepszona" wersja zespołu WHAM- Last Christmas 
Ja jednak postanowiłam ocenić podróbkę
***





Szybka, dość fajna i zmodyfikowana piosenka nadaje się również to tańczenia (believe me)
No a patrząc na XXI wiek to większość osób wolałaby przy wigilijnym stole oglądać śpiewającą i tańczącą w rytm muzyki blondynkę niż 2 facetów z czego jeden przebrany za renifera a drugi przypominający kobiete (sorry )  Więc  :


Blondynka +10.. (joke)
***
• Nie znudzi się tak szybko
• Fajna do pośpiewania ze znajomymi/rodziną   
• Rytmiczna
• Jednak bądź co bądź podróbka

 Ocena 7/10
***


Justin Bieber- Mistletoe

Oh, ah ,eh.
Moja ULUBIONA piosenka świąteczna :)
Spokojna, miła nie straszy wielkimi Bum! Bam  szał bo święta itd.
Oczywiście Ci którzy raczej nie przepadają za Justinem mogą nie podzielać mojego zdania no ale cóż.
***
•Spokojna
• Fajnie się słucha
• Bez tandetnych dodatków
Ocena 10/10                                ***

Miłego Dnia ! :)

Dzień Dobry !

Czeeeeeeeeść ! Na dobry początek dnia daję wam dziś trochę DIY może przyda się w nudnych chwilach przed świętami :)
osobiście nie bardzo jara mnie to całe "świąteczne szaleństwo" no ale jak już musi być to jakoś to przeboleje :)
No więc co do DIY :

Sukienka z koszulki :)
potrzebujemy :
• Za dużą koszulkę w dowolnym kolorze
Robimy tak jak na zdjęciu niżej
(Dość banalne wykonanie ale efekt świetny)




Wiosenne baletki ombre

potrzebujemy :
• 2 łyżki
• gąbkę z uchwytem
• rękawiczki gumowe białe
• baletki/najlepiej o jasnym kolorze/biel/beż itd.
• barwniki odzieżowe
wykonanie:

Barwniki rozrabiamy tak jak pisze na opakowaniu.
Czubek buta wkładamy delikatnie do barwnika np. różowego
Gąbkę moczymy w drugiej farbie delikatnie rozcierając na bok buta.
Czekamy aż wyschnie i gotowe.







Buty z neonową końcówką/noskiem


potrzebujemy:
• spray o kolorze jaki ma mieć nasz "nosek"
• buty /najlepiej lakierowane
• taśmę
wykonanie:
Taśmę naklejamy nad końcówką naszego buta wzwyż.
Psikamy sprayem zostawiamy aż wyschnie.
- Dla lepszego efektu buty można potem polakierować.








Bransoletka ze złotych śrubek
 potrzebujemy :
• 15/20 małych złotych/ew. srebrnych śrubek
• wstążkę lub ozdobny sznurek
• małe druty w kolorze tym samym co śrubki.
wykonanie:
łączymy drucikami śrubki ze sobą tworząc dowolny  wzór
na końcu przeplatamy wstążkę/sznurek przez końcówki śrub.
Łączymy ze sobą końce wstążki/sznurka

Trampki ze wzorkam
 potrzebujemy : 
• Białe trampki/vans
• Białą kartke z bloku technicznego/ew. twardą tekturkę
• Mazaki różnego koloru
• Nożyczki
wykonanie :
wycinamy z kartki/tektury zygzaki i nanosimy kartkę na but gdzie rysujemy mazakami znaczki.
zdj niżej:


środa, 18 grudnia 2013

Home sweet home

Ostatnio w gim(b)nazjum na wolontariacie robiliśmy maraton pisania listów
Jest to pożyteczne bo dzięki 1000000 listom człowiek który został oskarżony o wyrażanie swojego zdania na fb i został skazany na 7,5 lat  ma szansę wyjść na wolność.
Maraton odbył się 14-15 grudnia 2013 r. w ponad 400 miejscach na świecie :)



Flower...everywhere is flower.

Dobra zaczynamy pisać tego blooga który ma jakieś 3 lata.
Pousuwałam wszystkie posty żeby nie było spamu.
Na początek coś o MNIE
Jestem sb zwykłą szarą i "nudną" gim(b)azjalistką
mam (za 8 dni ) 14 lat ( ahh te uroki bycia z grudnia ;); )
mam aska/fb ale nie podam ze względu noo na anonimowość, może kiedyś.
Nazywajcie mnie wiśniowavodka albo po prostu wiśniowa :)
Uwielbiam wilki ♥
Kocham czytać ♥
Należę do wielu fandomów (nie pytać o to)
Słucham KAŻDEGO rodzaju muzyki zależy to od mojego humoru, więc bez spin jeśli dodam jakiegoś rocka a zaraz po tym biebsa ;)

Tyle. ;)

/ Żyj na złość innym.