Hej :D
ojj ostatni post 1,5 miesiąca temu zaniedbuję ten bloog, ale tak jakoś wyszło.
Dzisiejszy dzień był dość nudny więc postanowiłam trochę go urozmaicić i wzięłam się za DIY ze spodenkami :D ( dżinsowe spodnie z wysokim stanem = biało-błękitne spodenki z wzorem a'la zebra i błękitnym materiałem na kieszenie) Niestety by dokupić jeszcze 1 niezbędną rzecz by je doprowadzić do końca muszę poczekać do poniedziałku :( . Nie mogę się doczekać by je tutaj dodać :) już kiedyś eksperymentowałam z barwnikami itd. i efektem były 2 pary krótkich spodenek
pierwsze różowo-fioletowo-niebieskie z ćwiekami, drugie czerwono-czarne ze złotymi agrafkami :)) osobiście efekt pierwszych podoba mi się bardziej :D
W następnej notce dodam zdjęcia tych 2 par i dokończonych trzecich :)
Narazie się żegnam z wami
:*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz